Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij dingen te ondernemen voor zo ver ik daar dan weer tijd voor (over) heb.
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken, en andere leuke uitstapjes maken? Dan ga ik graag het gesprek met jou aan.
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je
Totaalplaat, 66 jaar · Arnhem
Begin maar eens bij ook zelfbewust. En ook kritisch als het om jezelf gaat. Je kleed je leuk en besteed er ook tijd aan. Hoewel
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd