Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen aanvullen. Wandelen is heerlijk ga je eens mee?
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik wil van de intimiteit en het spelletjes genieten om hand in hand te lopen. Ben je de man die me dat kan geven?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
MariieXlove, 68 jaar · Elewijt
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed
AlphenseCarol, 67 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan
52Betty, 65 jaar · Luttenberg
Je bent vriendelijk en hebt een hart van goud. Je bent iemand die graag wat met mij gaat praten en die mij vanzelf weer aan het