Je vindt het opwindend als ik voor je poseer, dans, strip, of met mezelf speel. Misschien vind je het ook wel kicken als ik dat doe waar anderen bij zijn? Of we doen samen wat lekkere dingen in het openbaar ;-)
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken, en andere leuke uitstapjes maken? Dan ga ik graag het gesprek met jou aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..
AnkieDeB, 70 jaar · Baardegem
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen
Antecedent, 68 jaar · Genk
Je bent vrij en je wilt dat ook gewoon zo blijven. Maar zoekt net als ik iemand voor een leuke en nog gezellige tijd?
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.
Bouletteke, 67 jaar · Boom
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man