Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens, met brede belangstelling en gevoel voor humor. Een levendig man die van de kleine en fijne dingen in het leven houdt. Een charmante, bewuste partners in crime, een toegankelijke man