Ik hoop hier een lieve man te vinden die ook positief in het leven staat en zich kan vinden in mijn profiel. Eerst maar een leuke chat, dan een gezellige date en verder als dat goed gaat: trouwen, huis kopen, kipcarvan erbij en niks meer aan doen. Hahaha. Nee grapje, de rest zien wij wel.....wel een reactie met je knappe koppie erbij he, wil je wel zien!
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken, en andere leuke uitstapjes maken? Dan ga ik graag het gesprek met jou aan.