Ik zoek naar een leuke heer om lekker mee te babbelen en eventueel een date mee te hebben. Hij moet van sporten houden en als hij ook van muziek houd en misschien ook nog een instrument weet te bespelen dan is dat een pluspunt.
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij dingen te ondernemen voor zo ver ik daar dan weer tijd voor (over) heb.
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
♥ Flevoland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je geil? Contacteer me dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veerebier, 65 jaar · Biervliet
Elzbetth , 66 jaar · Bergschenhoek
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
RoodBorstje, 65 jaar · Meppel
Leuke man die weet hoe hij zijn pik moet gebruiken. Wel een verzorgd uiterlijk en je moet van regelmatig sex houden