Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat gebeuren. Ik verwacht er gewoon niets dan goeds van!
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Junglevanbinnen, 49 jaar · Bergeijk
Een leuke gezellige man die graag geniet in het leven en misschien wel wat meer zoekt
Aylynn, 46 jaar · Collendoorn
Jij wilt alleen sex en vind het niet erg om je gebruikt te voelen als wij klaar zijn. Ik zoek geen liefde want ik heb even een pauze
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?
SexMe1970, 47 jaar · Assen
Jij schrikt niet terug van een pittige dame en vindt het leuk om een uitdaging aan te gaan. Orale seks is jouw favoriet en jij
LysahXx, 47 jaar · Lieshout
Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij