Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je bent een man met een open geest en staat steeds klaar op het plezier wat op te drijven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
CindyLove197011, 46 jaar · Didam
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en
Erma DH, 45 jaar · Jisp
Ik zoek een gezellige vent, iemand die mij aan het lachen kan krijgen op de dagen wanneer het even tegenzit. Ik vind het innerlijk
Quinn1407, 45 jaar · Doetinchem
Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop
Make Me Wild, 49 jaar · Vlissingen
Jij vindt het erg opwindend om een genegeerde vrouw als mij te laten genieten. Dit windt jou meer op dan in een normale situatie.