Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Laudiclau, 49 jaar · De Meern
Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.
Feestjebeestje, 47 jaar · Lillo
Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je
StouteMaud, 45 jaar · Stadskanaal
Je kan goed straffen en opdrachtjes geven die ik maar al te graag uitvoer. Je bent heet en kan lekker genieten van mij en sex.
Sappel1972, 45 jaar · Hasselt
Ben jij die man die mij lekker kan verwennen, hou je van spanning in de seks en bespeel je een vrouw graag op alle plekjes die
Borger, 49 jaar · Emmen
Geen persoon dat op zoek is naar liefde, daar ben ik niet op zoek naar. Ik wil alleen neuken, want dat is het enige wat ik nodig