Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil dat zo houden. Wederzijds respect is een must!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Leentjuh71, 46 jaar · Pijnacker
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen.
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met
Vrijopmaandag, 47 jaar · Brummen
Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar
Vitamine J, 46 jaar · Ruien
Lieve spontane man die een beetje tegen gas kan geven.
ZZexy, 47 jaar · Vlissingen
Een heerlijke man met veel energie. Een type wat ik kan vertrouwen en die lekker hard en diep wil neuken. Je vindt het geil als
Strengecora, 48 jaar · Ekeren
Hopelijk woon je een beetje in de buurt en vind je het ook leuk om dingen samen te ondernemen. Je bent sportief, lief, trouw,