Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Ik ben niet echt kieskeurig als het om mannen gaat waarmee ik ga daten, dus misschien kun je het met me uitproberen, ik ben heel toegankelijk en je kunt me al je geheimen vertellen.
Een ervaren man die ik niet alles hoef uit te leggen. Het is veel leuker om het plezier weer samen terug te krijgen. Doe jij gezellig en avontuurlijk met mij mee lieve schat?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nicky47, 48 jaar · Amsterdam
Volgt
Punnike, 47 jaar · Lommel
Ik zoek een leuke jongen die van buitenseks houdt en niet te verlegen is.
Irenebeste, 49 jaar · Rotterdam
Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met
Miran2015, 49 jaar · Eindhoven
Volgt
KopKoffie, 45 jaar · Denderwindeke
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand