Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat gebeuren. Ik verwacht er gewoon niets dan goeds van!
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil dat zo houden. Wederzijds respect is een must!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loveisintheair1, 45 jaar · Zwolle
Een gezellige man die openstaat voor leuk contact
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar
LetsChat, 45 jaar · Almelo
Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.
MoreThanHope, 46 jaar · Lettelbert
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,