Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur aan je kop. Dan ben ik het ideale speelmaatje want mij is niet snel iets te gek. Als jij dan ook nog eens goed kunt likken wordt het sowieso vuurwerk.
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op mij dat hij zijn vriendin is? ruimdenkend en klaar om te daten.
Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden heeft zoals de mijne. Soort mensen die ook graag wat binding hebben met sommige andere mensen.
Een gezellige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen, geen aggressie want dat heb ik al vaak meegemaakt maar echt liefde, samen lachen, de mindere kanten dus ook je gevoel moet je kunnen tonen. Ben jij deze man en lijkt het je leuk mij te leren kennen, stuur me dan een berichtje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aaf04, 46 jaar · Elene
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam,
Gewaagd-stel, 47 jaar · Maastricht
volgt
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
Junasingle, 45 jaar · Holsbeek
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En
Marleen19700815, 47 jaar · Aarschot
Kom jij snel een keer bij mij langs? Dan maak ik een lekkere maaltijd voor ons. Laat me wel weten wat jij absoluut niet lust,
Niennteh, 46 jaar · Lelystad
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen.