Ik ben naar een man op zoek die weet wat hij wil.Ik denk niet dat ik verliefd op een man kan worden die de hele dag niets doet. Ik ben ook geen fan van mannen die spelletjes spelen en veel drinken. Ik ben op zoek naar een gezellige en leuk type.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Iemand die me laat lachen, en naast alles dat aan al mijn verwachtingen kan voldoen. Een man die leuk is en die weet hoe hij van zichzelf moet genieten als we samen zijn.