Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Zie jij dit wel zitten? Het komt wel goed het heeft alleen echt even tijd nodig zodat ik weet dat ik mezelf kan zijn maar dat kan wel toch bij jou? Het is allemaal nog zo vers maar ik weet zeker dat het met ons dan goed gaat komen.
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IegnaXxX, 47 jaar · Poperinge
Ik open deuren voor daten of een mogelijke relatie. Ik ben hier voor een mogelijk partnerschap op lange termijn. Intimiteit
DareDevellin, 46 jaar · Nieuwegein
Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent.
Carolasingl1970, 47 jaar · Bekegem
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt
Ra-chealX, 45 jaar · Hoboken
Dus, ben je toe aan een triootje met mij en mijn beste vriend (een vrouw)? We hebben allebei al een relatie dus verwacht niets
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.