Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet je niet te snel klaarkomen, want ik wil er wel een paar uur van kunnen genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Clutske, 48 jaar · Stabroek
Durf jij de liefde ook een kans te geven? Zou jij wel wat moois op willen bouwen met mij? Dan hoor ik heel erg graag van jou zodat
Lachebecka, 46 jaar · Zalk
Zou jij wel een stapje verder durven na een gesprekje? Ik kom door heel Nederland en het is dus geen probleem waar je vandaan
IreneBliz2, 48 jaar · Merkem
Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede
HeteManGezcht, 47 jaar · Rilland
Je vind persoonlijke hygiëne belangrijk en je bent verantwoord zoals met condoom. Je moet het lang kunnen volhouden
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
LeftmyPride, 47 jaar · Baarle-Hertog
Jij bent op zoek naar een gewone vrouw, geen seksbom. Toch niet qua uiterlijk. Eens we in de slaapkamer zullen zijn ben je vast