Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken maar je kan ook lekker met me thuis op de bank zitten om een goede film te kijken. Eigenlijk kan je alle kanten wel met me op!
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie terug. Mocht je wel een foto hebben en ik reageer ook niet. Dan heb ik simpelweg geen interesse. Dit is geen arrogantie maar pure eerlijkheid!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Myrthe7206, 45 jaar · Hoogstraten
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de
Palau, 48 jaar · Eigenbilzen
Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt
Bo710, 46 jaar · Oostvoorne
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
volgt
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
Dani71, 46 jaar · Maastricht
Ik zoek mannen en/of vrouwen die ook gebonden zijn. Niet op zoek naar een vaste relatie, maar gewoon wat meer spanning op sexgebied.