Ik zou wat nieuwe mensen willen leren kennen die hier in de buurt wonen, ik heb veel vrienden achtergelaten, maar heb nog wel contact met hun via chat Enzo. Er schijnen wel leuke tentjes te zijn om uit te gaan, maar ik ken hier dus weinig mensen. En ik ben niet bepaald een type die er in zen uppie heen gaat.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik hoop een man te ontmoeten die ook agressief kan zijn met mijn lichaam en ook in bed. Ik wil een man die heel vurig een zoen kan geven. Ik wil een man die me opwindi.