Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen je graag naartoe gaat. Een sociale man die makkelijk contacten legt en ook graag nieuwe dingen wil ontdekken. Lief, netjes en natuurlijk een man met charme.
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet je niet te snel klaarkomen, want ik wil er wel een paar uur van kunnen genieten.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
1Bella-Bella1, 48 jaar · Hansbeke
Wil jij een relatie maar ben je niet toe aan 100% gebondenheid? Laten we elkaar toch lekker een beetje vrij. Ik zoek iemand
Wandavoel, 45 jaar · Apeldoorn
Ik zie dat helemaal zitten maar nu moet jij het ook zien zitten natuurlijk want in mijn eentje kan ik het niet oplossen. Ik hoop
Miielaniie, 46 jaar · Heveadorp
Je bent serieus en denkt ook na over een relatie. En je bericht mij niet alleen om met mijn gevoelens te spelen. Ik verzeker
Cocktaildresje, 45 jaar · Leuven
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd.
MissSara, 46 jaar · Drimmelen
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat
BrygaLoveXxX, 47 jaar · Noordwijkerhout
Ik wil een man met veel energie die me een seksmarathon kan geven. Je zou in goede vorm en een goede gezondheid moeten zijn.