Je bent een vrolijke man die wel van een feestje houd, maar ook serieuze momenten heeft. Je bent spontaan en niet jaloers, je wilt meer dan alleen bank hangen ;( niet dat ik dat ook niet een keer lekker vind.
Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren! Jij houdt wel van een onderdanige slet die jouw bevelen heel erg goed opvolgt. ;Je vindt het zelf ook heel erg geil om die dominantie te tonen en mij te dwingen als het echt nodig is.
Iemand die me laat lachen, en naast alles dat aan al mijn verwachtingen kan voldoen. Een man die leuk is en die weet hoe hij van zichzelf moet genieten als we samen zijn.
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?