Ik hou van mooie mannen en wil er eentje in mijn bed krijgen. Mag ik je verleiden en hebben we de tijd van ons leven? Want daar gaat het natuurlijk ook om?
Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Ik wil dat je heet bent en me in al mijn gaatjes neukt. Ik wil dat je me doet klaarkomen, iedere keer je me neukt. Mijn kont en kutje moet je met de grootste zorg behandelen en ook lekker likken omdat ik dan zo snel klaar kom.
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bell4 80, 48 jaar · Lotenhulle
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Channiejjj, 46 jaar · Helen-Bos
Een hele leuke man dus, ik heb er verder niet al te veel verwachtingen van dus dan kan het denk ik ook niet tegenvallen.
Gentseliefde, 46 jaar · Gent
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb
AviaB, 47 jaar · Afferden
Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon
Fiere-fluitster, 48 jaar · Turnhout
Je houd van theater en kan het wel aan dat ik een vrolijke af en toe drukke dame ben? Betrouwbaar moet je zeker zijn en eerlijk