Ben jij beschikbaar? Ik wil geen ingewikkelde relatie, ik wil gewoon jouw lichaam die mij verwent. Kan dat geregeld worden? Wat kunnen wij voor elkaar betekenen?
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Misschien ben jij nog niet zo ervaren met seks? Dat vind ik helemaal geen probleem want ik zou er best wel van genieten als er hier eens een jongere man zou reageren op mijn berichtje. Ik wil jou niet vastpinnen in een relatie hoor! Ik wil jou de kans geven om dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo heb
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pippa 1970, 47 jaar · Bleiswijk
I would be glad if you are looking also for fun. I know we're looking for the same thing. Someone like you that is not boring to
Berdien, 48 jaar · Gelrode
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind
TheNanny, 45 jaar · Burcht
Net als ik dol op kinderen, verder mag je best wat ballast uit het verleden dragen dat doe ik immers ook en daarbij vind ik dat
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
LolinhetLeven, 45 jaar · Deventer
Tja, Orlando Bloom vind ik wel leuk maar die al bezet. Dus kom maar met een leuke reactie.