Ik zoek seks en daar ben ik heel duidelijk over. Ik wil daar alles voor doen om de perfecte tijd met een leuke kerel te hebben. Maar laat voorop staan dat we vooral voor het genot gaan.
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken voelt en opgewonden raakt als je me naakt ziet? Ik kom niet om je was te doen of je huis schoon te maken. Als en wanneer ik kom, zullen we veel plezier in bed hebben!
Een gezellige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen, geen aggressie want dat heb ik al vaak meegemaakt maar echt liefde, samen lachen, de mindere kanten dus ook je gevoel moet je kunnen tonen. Ben jij deze man en lijkt het je leuk mij te leren kennen, stuur me dan een berichtje.
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij dat niet dan vinden we daar ook wel weer wat op!
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IlsevanderB, 46 jaar · Hakendover
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar
AntwpOops, 46 jaar · Antwerpen
ik ben op zoek naar een extroverte man. iemand die houdt van ondeugende dingen doen samen met mij.
Raeylyynn-, 46 jaar · Meldert
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel
Vera42, 47 jaar · Amsterdam-Zuidoost
net als ik
Blijflachen, 48 jaar · Lelystad
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken
Timeles, 49 jaar · Nagele
Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan