Aangezien ik ondervonden heb da wanneer je ergens naar zoekt, je het meestal toch nie vind hoop ik via deze weg met nieuwe mensen in contact te komen, en wat er verder volgt zal dan wel duidelijk worden. Beide voetjes op de grond en Go with the flow:))
Ik zoek een ondeugende man die samen met mij van geile seks durft te genieten. Ik wil mij niet meteen in een relatie storten maar ik wil wel lekkere seks. Ik zie eruit als een pornoster, en geloof me ik kan me zo gedragen ook!
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die me ook accepteert zoals ik ben.
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen, kun je misschien nog wat dingen leren van mij, want je moet weten dat ik eerst een erg hete vrouw was. Dus als jij wel een aantal dingetjes zou willen leren, om bijvoorbeeld jouw vriendin
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnimalG1rl, 49 jaar · Bergambacht
Je bent opzoek naar het gezelschap van een vrouw. Je houd van dieren.
Coriliefde, 47 jaar · Antwerpen
Soms heb ik gewoon echt ruimte en tijd voor mezelf nodig zoek dan ook iemand die dat herkend en kan geven. Voor de rest, vraag
Lottiena, 47 jaar · Driel
Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat.
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
SieennaX, 49 jaar · Renesse
Als je een type bent dat op zoek is naar alleen plezier of het spelen van spelletjes dan ben je niet voor mij, ik ben namelijk
De-storm, 45 jaar · Bovensmilde
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen