Aangezien ik ondervonden heb da wanneer je ergens naar zoekt, je het meestal toch nie vind hoop ik via deze weg met nieuwe mensen in contact te komen, en wat er verder volgt zal dan wel duidelijk worden. Beide voetjes op de grond en Go with the flow:))
Het liefst heb je ook wat levenservaring, zodat we genoeg gespreksstof hebben. Als je net als ik houdt van reizen naar tropische oorden, dan wil ik je zeker leren kennen.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en
Elzbieta, 49 jaar · Roeselare
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
TessL, 49 jaar · Beverwijk
Ik ben een vrouw die alles wil doen voor een relatie. Ik denk dat ik je nog steeds een goed gevoel over mij kan geven. Ik kan je
PurpleP0, 48 jaar · Loenersloot
Ik heb het op vele manieren geprobeerd maar misschien dat ik via deze weg wel een leuke man kan vinden. Spreek me gewoon eens
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.