Je waardeert mijn eerlijkheid in het over mij gedeelte en hebt daar geen problemen mee daarnaast ben je lief en zorgzaam en als het even kan ook een keukenprins want mijn kookkunsten zijn niet echt hoogstandjes.
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Theeleutje1, 46 jaar · Rumst
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel,
Anna702015, 47 jaar · Almere
Volgt
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
Christell720126, 45 jaar · Leerdam
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard
-Fauneh, 47 jaar · Tiendeveen
Ik zou een kerel willen ontmoeten die, net als mij, ook van de natuur houdt. Die ook van enige spanning houdt en van een huisdier