??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is natuurlijk niet helemaal waar. Maar belangrijker dan een sixpack zijn jouw ogen. Open en stralend. Verder een frisse hygiëne, graag niet te klein en blonde mannen hebben mijn voorkeur ;-)) Verder zou het fijn zijn als je geen smetvrees hebt of in het bezit bent van een portie egoïsme! Ik weet niet hoe het bij jou zit maar bij mij lijkt het wel: hoe ouder, hoe kritischer en hoe moeilijker om ?in het wild? die ene leuke man(vrouw in jouw geval)tegen te komen.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie terug. Mocht je wel een foto hebben en ik reageer ook niet. Dan heb ik simpelweg geen interesse. Dit is geen arrogantie maar pure eerlijkheid!
Ik wil een geile kerel die mij goed tevreden kan stellen in bed, of op de bank of... ach, vul zelf maar in. Maar ik zou wel graag willen dat je een goed likkertje en zuigertje bent. Ik word er zo nat van, als ik er alleen maar al aan denk dat een man met mijn klitje speelt! Ik houd er ook van als je lekker wild bent en