Misschien ben jij nog niet zo ervaren met seks? Dat vind ik helemaal geen probleem want ik zou er best wel van genieten als er hier eens een jongere man zou reageren op mijn berichtje. Ik wil jou niet vastpinnen in een relatie hoor! Ik wil jou de kans geven om dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo heb
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Missy004, 46 jaar · Assen
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben. Natuurlijk moet jij ook in staat zijn om een ??vrouw tevreden en gelukkig
Lea-nna, 48 jaar · Oude Pekela
Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.
Ingerie, 46 jaar · Almere
Laat mij alles weten?
Ameyyliiah, 46 jaar · Elspeet
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde