Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig leven vindt jij geen probleem en als jij zelf ervan houdt om lekker te eten en te drinken op zijn tijd zou ik zeggen laten we contact maken!
Een ervaren man die ik niet alles hoef uit te leggen. Het is veel leuker om het plezier weer samen terug te krijgen. Doe jij gezellig en avontuurlijk met mij mee lieve schat?
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij er zelf ook zoekende naar, of je nu gebonden bent of niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DareDevellin, 46 jaar · Nieuwegein
Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent.
Meymey, 48 jaar · Roermond
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen.
MissSara, 46 jaar · Drimmelen
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat
Joellesingle70, 47 jaar · Goetsenhoven
Het maakt niet uit hoe oud je bent en hoe je er uit ziet. Hoe meer mensen hoe meer vreugde. Samen lekker uit eten en misschien
Veertigplusandsingle, 47 jaar · Rotterdam
Ik zoek een man die mij met beide beentjes op de grond kan houden maar mij ook kan prikkelen, uitdagen en verassen. Ik hou van
BlondDomina, 46 jaar · Almelo
Je bent minimaal 18 jaar en durft voor 100% mijn slaaf te zijn