Nu neem ik geen vriendje om te bewijzen dat ik wel een vriend kan krijgen. Ik wil jou om wie je bent en omdat het ook leuker is om een vriend te hebben dan om single te zijn. Zelf ben ik best wel gezellig en huiselijk. Maar op zijn tijd uitgaan hoort er voor mij ook bij. Je vind het dus wel leuk om samen op pad te gaan.
Ik heb iemand nodig die en goede tijd wil hebben met een volwassen vrouw zoals ik. Ik heb een volwassen man nodig die me kan begrijpen en die mijn beste vriend kan zijn. Iemand die de dingen perfect kan maken als we samen zijn, w
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij dat niet dan vinden we daar ook wel weer wat op!
Het liefst heb je ook wat levenservaring, zodat we genoeg gespreksstof hebben. Als je net als ik houdt van reizen naar tropische oorden, dan wil ik je zeker leren kennen.
Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stefanieslikt, 46 jaar · Meetkerke
Leuke man voor een spannende date.
Florence Lief, 48 jaar · Bilzen
Je bent ruim denkend en staat open voor meerdere mogelijkheden en voorstellen. Je wilt ontdekken en experimenteren met
ZomerMilf, 45 jaar · Almere
Een leuke man (of vrouw) die snapt dat het leven een sprookje is en die samen met mij een avondje in een klein avontuur kan veranderen.
Lady2x, 47 jaar · Merksplas
Aantrekkelijke man die zich ook nog eens goed verzorgd en houd van mooie verzorgde vrouwen? Ik voel me aangesproken en we
Seliikta, 49 jaar · Sittard
volgt
Olga72, 45 jaar · Driemond
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook