??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan wel massaal op een datingsite? uhu! Het is een beetje flauw om een eisenlijstje te maken wat iemands uiterlijk betreft maar je kan wel zeggen dat uiterlijk er niet toe doet, dat is natuurlijk niet helemaal waar. Maar belangrijker dan een sixpack zijn jouw ogen. Open en stralend. Verder een frisse hygiëne, graag niet te klein en blonde mannen hebben mijn voorkeur ;-)) Verder zou het fijn zijn als je geen smetvrees hebt of in het bezit bent van een portie egoïsme! Ik weet niet hoe het bij jou zit maar bij mij lijkt het wel: hoe ouder, hoe kritischer en hoe moeilijker om ?in het wild? die ene leuke man(vrouw in jouw geval)tegen te komen.
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Zie jij dit wel zitten? Het komt wel goed het heeft alleen echt even tijd nodig zodat ik weet dat ik mezelf kan zijn maar dat kan wel toch bij jou? Het is allemaal nog zo vers maar ik weet zeker dat het met ons dan goed gaat komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rijinstructrice, 49 jaar · Denekamp
Jij bent die lieve man die veel warmte en genegenheid kan bieden. Misschien in tegenstelling tot anderen maakt het mij niet
GetrouwdGewild, 45 jaar · Lelystad
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar
Gdine, 45 jaar · Buggenum
Ik zoek een betrouwbare en zorgzame persoon, iemand waarop ik kan bouwen tijdens de donkere dagen en wie weet waar het naartoe
Echtema19690513, 48 jaar · Sleidinge
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.
Gentsefeeste, 49 jaar · Gent
Lijkt het jouw leuk om mij te leren kennen, ben je open en sta je ook open voor een leuke band met mij op te bouwen zodat we wie weet