Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Zie jij dit wel zitten? Het komt wel goed het heeft alleen echt even tijd nodig zodat ik weet dat ik mezelf kan zijn maar dat kan wel toch bij jou? Het is allemaal nog zo vers maar ik weet zeker dat het met ons dan goed gaat komen.
Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Ik wil een geile kerel die mij goed tevreden kan stellen in bed, of op de bank of... ach, vul zelf maar in. Maar ik zou wel graag willen dat je een goed likkertje en zuigertje bent. Ik word er zo nat van, als ik er alleen maar al aan denk dat een man met mijn klitje speelt! Ik houd er ook van als je lekker wild bent en