Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend