Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Misschien ben jij nog niet zo ervaren met seks? Dat vind ik helemaal geen probleem want ik zou er best wel van genieten als er hier eens een jongere man zou reageren op mijn berichtje. Ik wil jou niet vastpinnen in een relatie hoor! Ik wil jou de kans geven om dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo heb
Zie jij dit wel zitten? Het komt wel goed het heeft alleen echt even tijd nodig zodat ik weet dat ik mezelf kan zijn maar dat kan wel toch bij jou? Het is allemaal nog zo vers maar ik weet zeker dat het met ons dan goed gaat komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cocktaildresje, 45 jaar · Leuven
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd.
Kuikent19680724, 49 jaar · Opbrakel
Ik stel eigenlijk niet veel "eisen" aan een man. We zien wel of het klikt toch!
-Laila-x, 46 jaar · Assen
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Channiejjj, 46 jaar · Helen-Bos
Een hele leuke man dus, ik heb er verder niet al te veel verwachtingen van dus dan kan het denk ik ook niet tegenvallen.
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.