Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat gebeuren. Ik verwacht er gewoon niets dan goeds van!
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.
Iemand die me laat lachen, en naast alles dat aan al mijn verwachtingen kan voldoen. Een man die leuk is en die weet hoe hij van zichzelf moet genieten als we samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxLatoyaxx, 45 jaar · Valkenburg
Ben jij die leuke en spannende man waar ik naar zoek? Lief maar spannend? Eigenlijk wil ik je tig dingen vragen, maar ik wil
Krisofties, 47 jaar · Almere
Go for it! I
Annefleurfullly, 46 jaar · Berg
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten
Hete Panda, 46 jaar · Mechelen
doe jij ook aan sport wandelen in het bos en vrijen in het bos
PeachClub, 49 jaar · Knokke-Heist
Ik zoek een man die van erotiek houd en een vrouw met respect en liefde behandelt. Uiterlijk doet er niet zo toe. Hygiëne,
Delila4, 46 jaar · Torhout
Je bent bereid om te doen wat ik je ga vragen, je moet me niet om persoonlijke dingen vragen !