Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen. Respect en "vertrouwen" moet er wel zijn. De klik is dus heel belangrijk.
Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik nu wil? Vertel me al je seksuele fantasieën.
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brightann, 48 jaar · Arnhem
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt
Aaf04, 46 jaar · Elene
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam,
Nanneke23, 46 jaar · Kessel
Een vrouw. Jij kan je terugvinden in mijn beschrijving over mezelf.
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
Debbysa, 48 jaar · Vroomshoop
Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar