Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!
Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Iemand die me laat lachen, en naast alles dat aan al mijn verwachtingen kan voldoen. Een man die leuk is en die weet hoe hij van zichzelf moet genieten als we samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarleenJuffert, 46 jaar · Mettekoven
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan
Mcknziie, 45 jaar · Kozen
Een man die me echt begrijpt en me blij kan maken. Een begripvol persoon, eerlijke en verantwoorde persoon is wat ik zoek in
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Zilvernoot, 47 jaar · Mechelen
Man met passie, gevoel voor erotiek, niette soft en niet al te hardhandig. Gezond, hygienisch, betrouwbaar. rokers geen
Love-Cornelie, 49 jaar · Zevenhuizen
Ik weet dat dit slechts van tijdelijk geluk is, maar als je me tevreden kunt stellen, weet ik zeker dat het geweldig voor ons