Iemand die me laat lachen, en naast alles dat aan al mijn verwachtingen kan voldoen. Een man die leuk is en die weet hoe hij van zichzelf moet genieten als we samen zijn.
Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je een spontaan karakter hebt en een beetje eigenwijs mag best.
Een gezellige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen, geen aggressie want dat heb ik al vaak meegemaakt maar echt liefde, samen lachen, de mindere kanten dus ook je gevoel moet je kunnen tonen. Ben jij deze man en lijkt het je leuk mij te leren kennen, stuur me dan een berichtje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IeleannaXxx, 47 jaar · Lienden
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar
MissToush, 47 jaar · Diksmuide
Gewoon zien wat er allemaal zal ontstaan en ons laten leiden door de dag. Meer hebben wij niet nodig en het zal spontaan ons
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm.
Corynn, 49 jaar · Kortrijk
Genieten van de dingen die het leven te bieden heeft. Houden van een lekkere vakantie zo op zijn tijd. Wereld verkennen
Black Rose, 49 jaar · Kluisbergen
Volgt
Gangbangwife, 47 jaar · Eindhoven
Looking for someone who can help to arrange GangBang party in the Netherlands or Belgium