Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden heeft zoals de mijne. Soort mensen die ook graag wat binding hebben met sommige andere mensen.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je bent een man met een open geest en staat steeds klaar op het plezier wat op te drijven.
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Corynn, 49 jaar · Kortrijk
Genieten van de dingen die het leven te bieden heeft. Houden van een lekkere vakantie zo op zijn tijd. Wereld verkennen
Dondersgoeoe, 48 jaar · Drunen
Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet.
Jasba, 47 jaar · Gorinchem
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen
Dagmar1972, 45 jaar · Antwerpen
geen roker, nederlandstalig, uit het Antwerpse
Yielll, 46 jaar · Assen
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om
MilfNextDoor, 48 jaar · Oosterzele
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring,