Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren! Jij houdt wel van een onderdanige slet die jouw bevelen heel erg goed opvolgt. ;Je vindt het zelf ook heel erg geil om die dominantie te tonen en mij te dwingen als het echt nodig is.
Ik heb iemand nodig die en goede tijd wil hebben met een volwassen vrouw zoals ik. Ik heb een volwassen man nodig die me kan begrijpen en die mijn beste vriend kan zijn. Iemand die de dingen perfect kan maken als we samen zijn, w
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op mij dat hij zijn vriendin is? ruimdenkend en klaar om te daten.