Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je bent een man met een open geest en staat steeds klaar op het plezier wat op te drijven.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet je niet te snel klaarkomen, want ik wil er wel een paar uur van kunnen genieten.
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Erma DH, 45 jaar · Jisp
Ik zoek een gezellige vent, iemand die mij aan het lachen kan krijgen op de dagen wanneer het even tegenzit. Ik vind het innerlijk
Ghise, 49 jaar · Halsteren
Alles begint met een klik. Ik kan wel eisen gaan stellen maar schiet daar niet zo veel mee op, we zien wel of we die klik hebben
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van
Edammerbelegen, 45 jaar · Edam
Ik zoek een leuke man :-) Humor, diepgang, gevoelsmens. Het lijkt niet veel maar toch kan ik het maar niet vinden. Wellicht
LadyLoretta, 45 jaar · Stieltjeskanaal
Lekkere mannen, goed geschapen en vooral discreet
IngridUtrecht, 45 jaar · Utrecht
verzorg, spontaan iemand die bij me past, een leuke klik. leuke dingen samen in gemeen hebben