Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Leuke, enthousiaste, betrouwbare man gezocht!.. Ben je ook nog ondernemend, sportief, empathisch en heb je gevoel voor humor? Dan ben je waarschijnlijk too good to be true.. Maar enigszins aan dit profiel voldoend kan ook interessant zijn...
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Steeep, 45 jaar · Soest
ik zoek naar iemand die interesse heeft in swingersclubs. of hier ervaring mee heeft. ik ben niet specifiek wat uiterlijk
TrioGewenst, 45 jaar · Poelkapelle
Je moet ruimdenkend zijn op sex gebied en in zijn voor experimenteren. Ervaringen hoeft niet maar is wel makkelijk
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
Niettegendelamp, 46 jaar · Meppel
Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een
Marleen19700815, 47 jaar · Aarschot
Kom jij snel een keer bij mij langs? Dan maak ik een lekkere maaltijd voor ons. Laat me wel weten wat jij absoluut niet lust,
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"