Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen lucht na een lekkere douche of lekker bad is fijner. Ook moet je niet alleen aan jezelf denken wat genieten betreft. Samen en van en met elkaar genot staat voorop bij mij.
Misschien ben jij nog niet zo ervaren met seks? Dat vind ik helemaal geen probleem want ik zou er best wel van genieten als er hier eens een jongere man zou reageren op mijn berichtje. Ik wil jou niet vastpinnen in een relatie hoor! Ik wil jou de kans geven om dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo heb
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen, kun je misschien nog wat dingen leren van mij, want je moet weten dat ik eerst een erg hete vrouw was. Dus als jij wel een aantal dingetjes zou willen leren, om bijvoorbeeld jouw vriendin
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij er zelf ook zoekende naar, of je nu gebonden bent of niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen.
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Gekgenoeg, 49 jaar · Ommen
Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen
Miestand6802, 49 jaar · Eggewaartskapelle
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek
Loveannelise68, 49 jaar · Nijverdal
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben