Heb jij wel eens iemand ontmoet die een hele avond alleen voor jou beschikbaar is? Natuurlijk wil ik wel langer voor jou beschikbaar zijn, maar dat moet jij dan aangeven. We doen alles niet te snel, maar precies op de manier waarop jij je prettig voelt. Ik wil jou namelijk niet verliezen terwijl ik jou dan net heb ontmoet.
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.