Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik nu wil? Vertel me al je seksuele fantasieën.
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BeauKiss, 48 jaar · Woerden
Een man die echt cool is, gewoon een discrete relatie zal doen en maak het me alsjeblieft heel duidelijk als je single bent
Kendy2u, 45 jaar · Hal
Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult
Gina1968, 49 jaar · Zaventem
Leuke gezellige man die graag geniet met een dame van sex en af en toe eens een etentje samen
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
AmXxx--, 47 jaar · Lottum
Ik hoop een man te vinden die naast me kan lopen, hoge en lage punten kan delen, me nieuwe hoogten kan laten zien, geven en nemen,
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn