Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Ik ben absoluut niet moeilijk. Of je nu jonger bent of ouder. Iedereen heeft wel wat te bieden. Wat ik wel op prijs stel is als iemand ook net zo relaxed is al mij. Dat moet het zeker wel lukken tussen ons.
Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil dat zo houden. Wederzijds respect is een must!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjolein2015, 47 jaar · Deventer
Ik laat me verassen.
Trish2803, 49 jaar · Reutum
Heb seks met me en vertel me iets dat je leuk vindt, doe alle mogelijke posities die je leuk vindt.
Speelsenikki, 45 jaar · Bergen op Zoom
Ik ben speels maar je realiseert je wel dat dat voorlopig gewoon met de kleding aan is dus als je wilt reageren voor sex? NIET
Sytske68, 49 jaar · Turnhout
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen
Ma-LissaX, 47 jaar · Laren
Ik ben op zoek naar nieuwe vrienden hier. Ik ben heel nuchter en sociaal. Misschien kunnen we zelfs een paar drankjes drinken.
JalnnXxx, 48 jaar · Hulshout
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn.