Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op mij dat hij zijn vriendin is? ruimdenkend en klaar om te daten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BoobEvie, 48 jaar · Nieuw-Vennep
als je zin hebt in wat normale vrijetijdsbesteding en vrijblijvend bent, hoef je alleen maar met me te praten zodat we dingen
Overmyboddy, 47 jaar · Kerkrade
lekker breed en geil zoek ik wel discreet
Berdien, 48 jaar · Gelrode
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind
Chrrlotte-, 47 jaar · Amstenrade
Ik ben op zoek naar een vriend hier die mijn metgezel kan zijn in al mijn evenementen, niets ernstigs maar een persoon die iemand
MissFit, 48 jaar · Winde
Vooral heel erg lief. Ik kan er niet zo goed tegen als mannen heel erg onaardig en asociaal zijn. Gezelligheid en humor is natuurlijk
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!