Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Ik wil een geile kerel die mij goed tevreden kan stellen in bed, of op de bank of... ach, vul zelf maar in. Maar ik zou wel graag willen dat je een goed likkertje en zuigertje bent. Ik word er zo nat van, als ik er alleen maar al aan denk dat een man met mijn klitje speelt! Ik houd er ook van als je lekker wild bent en
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Ik zoek een ondeugende man die samen met mij van geile seks durft te genieten. Ik wil mij niet meteen in een relatie storten maar ik wil wel lekkere seks. Ik zie eruit als een pornoster, en geloof me ik kan me zo gedragen ook!