Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat gebeuren. Ik verwacht er gewoon niets dan goeds van!
Ik hoop een man te ontmoeten die ook agressief kan zijn met mijn lichaam en ook in bed. Ik wil een man die heel vurig een zoen kan geven. Ik wil een man die me opwindi.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Piercedme, 45 jaar · Kampen
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent,
Zktpartner0, 47 jaar · s-Hertogenbosch
Iemand die mij vlindertjes in mijn buik kan bezorgen en mij behandelt zoals hijzelf behandeld wilt worden. Ik hoop hier iemand
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
LovexMelanie, 49 jaar · Tynaarlo
Ik hou van lekker stout en dirty!! Ik heb goede seks nog dus aub geen saaie sex! Ik heb een man nodig die echt helemaal los met