Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie terug. Mocht je wel een foto hebben en ik reageer ook niet. Dan heb ik simpelweg geen interesse. Dit is geen arrogantie maar pure eerlijkheid!
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal geen aanspraak heb! Gewoon gezellig met elkaar gaan eten, en misschien groeit er wel een leuke vriendschap? Als je dit wat vind, mail me dan.
Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren! Jij houdt wel van een onderdanige slet die jouw bevelen heel erg goed opvolgt. ;Je vindt het zelf ook heel erg geil om die dominantie te tonen en mij te dwingen als het echt nodig is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke41, 46 jaar · Gouda
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten.
PurpleP0, 48 jaar · Loenersloot
Ik heb het op vele manieren geprobeerd maar misschien dat ik via deze weg wel een leuke man kan vinden. Spreek me gewoon eens
Kaiittlynn , 48 jaar · Almere
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Juliaju, 47 jaar · Loonbeek
Je bent een geile man met een zeer hoge libido en een enorme lul. Helaas wil ik alleen maar grote en harde pikken in mijn poesje.