Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie terug. Mocht je wel een foto hebben en ik reageer ook niet. Dan heb ik simpelweg geen interesse. Dit is geen arrogantie maar pure eerlijkheid!
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal geen aanspraak heb! Gewoon gezellig met elkaar gaan eten, en misschien groeit er wel een leuke vriendschap? Als je dit wat vind, mail me dan.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend
Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je een spontaan karakter hebt en een beetje eigenwijs mag best.