Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie terug. Mocht je wel een foto hebben en ik reageer ook niet. Dan heb ik simpelweg geen interesse. Dit is geen arrogantie maar pure eerlijkheid!
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je bent een man met een open geest en staat steeds klaar op het plezier wat op te drijven.
Ik zoek een ondeugende man die samen met mij van geile seks durft te genieten. Ik wil mij niet meteen in een relatie storten maar ik wil wel lekkere seks. Ik zie eruit als een pornoster, en geloof me ik kan me zo gedragen ook!
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Leuke, enthousiaste, betrouwbare man gezocht!.. Ben je ook nog ondernemend, sportief, empathisch en heb je gevoel voor humor? Dan ben je waarschijnlijk too good to be true.. Maar enigszins aan dit profiel voldoend kan ook interessant zijn...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shonx0x0, 47 jaar · Beerta
Ik denk er vaak aan waarom mannen altijd vreemdgaan. Ik hoop wel op een eerlijke man. En hoop die man hier dan ook te vinden.
Tegeek, 48 jaar · Arnemuiden
Wil je een hoop lol beleven met een te gekke vrouw? Zit je in een dip en moet je opgevrolijkt worden? Wat de reden dan ook is: ik
Bregjeanna, 47 jaar · Raalte
laat ik nog even open staan
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen
Bedofflowers, 46 jaar · Hardenberg
Ik wil met je blijven en gewoon chillen. Ik kan niet genoeg benadrukken hoeveel ik niet hou van formele dates, ze zijn zo raar
JoyinmyLife, 49 jaar · Diemen
Ik zoek voornamelijk een toffe man die van aanpakken weet. Hygiëne en netjes verzorgd vind ik wel zeer belangrijk.