Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je een spontaan karakter hebt en een beetje eigenwijs mag best.
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat gebeuren. Ik verwacht er gewoon niets dan goeds van!
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die me ook accepteert zoals ik ben.
Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur aan je kop. Dan ben ik het ideale speelmaatje want mij is niet snel iets te gek. Als jij dan ook nog eens goed kunt likken wordt het sowieso vuurwerk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
Kommaarop1968, 49 jaar · Gijzenzele
.
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Wijveke, 48 jaar · Dilsen-Stokkem
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft