Ik zoek een man die mijn wat dikker lichaam wel weet te waarderen en er ook mee om weet te gaan, je zal zeker genieten als wij samen seks hebben, ik kan er wel aardig wat van! En jouw even klaar pijpen doe ik wanneer je maar wilt! Gewoon tussendoor.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik wil een geile kerel die mij goed tevreden kan stellen in bed, of op de bank of... ach, vul zelf maar in. Maar ik zou wel graag willen dat je een goed likkertje en zuigertje bent. Ik word er zo nat van, als ik er alleen maar al aan denk dat een man met mijn klitje speelt! Ik houd er ook van als je lekker wild bent en
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.