Ik wil een man die samen tijd met me wil door brengen en dat we gaan doen wat we heel graag willen. Als ik dat allemaal zou kunnen hebben, zou het me in ieder geval gelukkig maken. Dus laten we dit gaan doen en samen tijd door gaan brengen.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Ik ben de vrouw zonder een probleem, niet toen mijn ex-man vals speelde en we een scheiding hadden. Op dit moment, godzijdank gaat het goed met me en kon ik verder, ik wil gewoon een vriendelijke man die iedereen over hem zal vertellen, vrijgezel zal zijn en nog geen familie heeft, eerlijk zou moeten zijn
Het liefst heb je ook wat levenservaring, zodat we genoeg gespreksstof hebben. Als je net als ik houdt van reizen naar tropische oorden, dan wil ik je zeker leren kennen.