Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar zijn om iemand toe te laten is wel een vereiste, kom mannen genoeg tegen met bindingsangst en dat is niet echt mijn bedoeling.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SmilingBeast, 49 jaar · Baarle-Hertog
Je bent een goed gemanierd persoon maar je houdt er ook wel van om stout te zijn op zijn tijd. Niet te veel natuurlijk want dat
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen.
Christa H, 46 jaar · Eleveld
Ik hoop dat ik hier een lieve man kan vinden om mijn leven mee te delen. Als er iemand zou zijn die mij daar voor wel op zou willen
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
SportFreakje, 47 jaar · Mijnsheerenland
Nu ik recentelijk gescheiden ben ben ik dus op zoek naar een partner om samen te genieten van die lichamelijke inspanning.
AvaHott, 48 jaar · Gennep
Een ervaren man die weet hoe hij met deze volwassen dame moet omgaan. Die weet hoe hij me moet verwennen en plezieren. Actief