Iemand zoals jij die goede momenten met mij kan delen. Dat zoals ik om meer dingen te doen die ik nooit eerder heb gedaan. Wie kan mijn goede vriend zijn en kan me iets laten doen waardoor we samen van het moment genieten. Niet saai om bij mij te zijn en altijd voor mij als ik een goed bedrijf nodig heb.
Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden heeft zoals de mijne. Soort mensen die ook graag wat binding hebben met sommige andere mensen.
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.