Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Ik wil dat je heet bent en me in al mijn gaatjes neukt. Ik wil dat je me doet klaarkomen, iedere keer je me neukt. Mijn kont en kutje moet je met de grootste zorg behandelen en ook lekker likken omdat ik dan zo snel klaar kom.
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AmandaBaars, 46 jaar · Everberg
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen
M19702013, 47 jaar · Emmeloord
volgt
Xessie, 46 jaar · Antwerpen
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans,
Blondediana, 47 jaar · Aalsmeer
Bijna compleet op een leuke vrouw na.
FilippijnseDame, 45 jaar · Gent
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel
Loeees10, 49 jaar · Goudriaan
Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie