Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet je niet te snel klaarkomen, want ik wil er wel een paar uur van kunnen genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Arley0, 48 jaar · Kloosterzande
Ben je grappig, liefdevol, verstandig en vooral eerlijk. Je hebt je verantwoordelijkheden, en je bent niet iemand die heeft
Elzbieta, 49 jaar · Roeselare
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
MarleenJuffert, 46 jaar · Mettekoven
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan
Francesca, 46 jaar · Steenwijk
Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten.