Jij lief en leuk persoon die mij geheime spannende avontuurtjes kan bezorgen. Ik ben geïnteresseerd in mannen en vrouwen. Discreet is van groot belang.
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij dat niet dan vinden we daar ook wel weer wat op!
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miran2015, 49 jaar · Eindhoven
Volgt
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!
Timeles, 49 jaar · Nagele
Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan
IlsevanderB, 46 jaar · Hakendover
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
Missy004, 46 jaar · Assen
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben. Natuurlijk moet jij ook in staat zijn om een ??vrouw tevreden en gelukkig