Liefde voor dieren dat is zeker een pré! Ik ben namelijk gek op dieren en kan niet zonder ze. En dat zoek ik eigenlijk ook in een leuke vriend. Dan hebben we al een ding wat we kunnen delen.
Een vriendin zal jouw leven een stuk aangenamer maken en je bent net als ik hard zoekende. Ik moet wel eerlijk zijn dat ik niet val op mannen vol tattoos en van die ruige types. Geef mij maar de normale Hollandse man met een beetje pit.
Jij hebt ook een pittige kant, maar je bent natuurlijk ook lief voor me. Jij bent ervan overtuigd dat het je wel zal lukken om mijn stoute kant naar buiten te krijgen.
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxAntoniaxX, 45 jaar · Kommerzijl
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks?
X-Di-o-na-X, 47 jaar · Beesd
Mijn ideale man draait niet alleen om uiterlijk, maar ik hou ervan dat mensen zich zorgen maken over hun uiterlijk en gezondheid.
Hill0123, 47 jaar · Beerta
Je moet erg leuk zijn voor mij en het voor elkaar zien te krijgen om mij weer gelukkig te maken!
Dodo680608, 49 jaar · Maastricht
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon
Stoerenzacht, 45 jaar · Oosterend
Kan hier een heel lijstje neerzetten met eisen maar daar gaat het niet om. We kijken gewoon of het klikt.
Brightann, 48 jaar · Arnhem
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt