Ik weet hoe ik indruk op je kan maken, ik moet je alleen nog ontmoeten. Is die stap nu zo ingewikkeld? Lijkt me niet. Als ik jou eenmaal heb gevonden laat ik je nooit meer los.
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn en dat is waar we voor gaan. Een perfecte tijd en een leuk gesprek of een wandeling.