Een man die open minded is, geen druk legt, en een man die zijn verantwoordelijkheden neemt daar waar het moet. Een fijn karakter heeft en lief kan hebben.
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij dat niet dan vinden we daar ook wel weer wat op!
Ik ben de vrouw zonder een probleem, niet toen mijn ex-man vals speelde en we een scheiding hadden. Op dit moment, godzijdank gaat het goed met me en kon ik verder, ik wil gewoon een vriendelijke man die iedereen over hem zal vertellen, vrijgezel zal zijn en nog geen familie heeft, eerlijk zou moeten zijn
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Enn, 49 jaar · Schorisse
Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon
Fabriekswerker, 47 jaar · Dilbeek
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy?
ToedayyyS, 49 jaar · Loenhout
Ben jij: Lief, spontaan, romantisch, gek op leuke dingen doen en bovendien single en beschikbaar voor mij? Dan hoor ik graag
PatriciavdM, 46 jaar · Markelo
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood
Spontania, 46 jaar · Borger
Iemand die net als ik van de mooie dingen kan genieten, je bent leuk en gezellig. Een verzorgd uiterlijk en een opgeruimd karakter.
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.