Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.
Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur aan je kop. Dan ben ik het ideale speelmaatje want mij is niet snel iets te gek. Als jij dan ook nog eens goed kunt likken wordt het sowieso vuurwerk.
BBWenmeer, 45 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt ook afleiding van je normale leven en hebt ook geen zin om uiteindelijk als het leuk geweest is alles te verliezen door loslippigheid. Je staat dus klaar voor een avontuurtje en weet dat er een dag komt dat onze wegen zullen scheiden
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
Madeline4You, 48 jaar · Giesbeek
Zoek jij wat ik ook zoek? Zonder géne elkaars seksverzoekjes willen waarnemen en lekker experimenteren samen?
Anton197105, 46 jaar · Boskoop
Heb niet veel eisen, ik denk dat gewoon leuk met elkaar kletsen de beste manier is om elkaar te leren kennen. Ze zeggen vaak
Vugeltje, 49 jaar · Veenoord
Ik zoek geen lieve man die verliefd wilt worden of leuke dingen wilt gaan doen. Daar ben ik hier niet voor aangemeld, laten
Aalsterweg, 48 jaar · Aalst
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt
70Jessie, 47 jaar · Jabeek
Ik verlang naar een man die me gezelschap biedt zonder teveel verdere verplichtingen. Een vriend die ik kan vertrouwen.