Iemand die een beetje op mij lijkt qua karakter past naar mijn idee het beste bij mij. Ondernemend, sociaal, gezellig en vooral rustig. Als jij ook van vakanties houdt zou dat heel erg leuk zijn. Qua uiterlijk val ik echt op een mooie glimlach met stralende ogen.
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend
Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik nu wil? Vertel me al je seksuele fantasieën.