Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden wil zijn. intimiteit met een dame belangrijk vind.
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan twijfel niet, en laat gewoon een berichtje achter. Discretie is wel vereist, dat is geen probleem toch?
Ik ben op zoek naar een discrete man die mijn bedpartner wil zijn. Ik wil hier een maatje waarmee ik kan neuken, maar als het niet mogelijk is, zal het geen probleem zijn. Ik wil gewoon mijn wellustige nachten doorbrengen met een ruwe man.
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner of voor een wandeling in de natuur en dat doen wij allemaal met liefde en wie weet waar onze dag dan gaat eindigen? Ik denk persoonlijk dat het geweldig zal zijn!
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Iris63, 54 jaar · Amstelveen
Over jou?....Ook weer zo moeilijk, Als je je kan vinden in bovenvermeld is je interesse welkom, maar ik accepteer een ieder
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder
Pris5sy, 54 jaar · Lovenjoel
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet
Crazyboo, 52 jaar · Sinaai-Waas
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om
Beme2youuu, 54 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is