Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn koffers komt aanzetten ;) Een man die net als ik het leven veel leuker en fijner vind als er iemand is om dingen mee te delen. Niet iemand die over alles een discussie aangaat, gewoon leuk, lief en aardig om mee om te gaan.
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten. Het geeft voor mij niets of je wel of geen relatie heb want het gaat toch alleen om de sex. Kun je op regelmatige basis afspreken dan ben je mij match. Ik heb er nu al zin in!
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ellyyxx, 53 jaar · Lisserbroek
Jij bent hier ook op deze site vanwege gebrek aan intimiteit, toch? Ik denk dat je echt veel gelukkiger kunt zijn als je bij
Vivianeas, 52 jaar · Meilegem
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
Heesther, 52 jaar · s-Gravendeel
Jij bent de man die ik zoek, je bent lief, leuk, spontaan , heb een eigen mening en erg belangrijk is dat je single bent en daar
Lindelke, 51 jaar · Lokeren
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.