Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
Je staat open om te trouwen met iemand zoals ik. Dat betekent dat je trouw en begripvol moet zijn, want ik heb nog nooit de kans gehad. Ik hoop echt dat we het goed met elkaar kunnen vinden.
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog voor die liefde wil gaan ondanks dat ik misschien wat ouder ben.
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margriet0, 53 jaar · Amersfoort
volgt
Doenalles, 52 jaar · Drongen
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn
Zuidlimburgse, 53 jaar · Maasbracht
Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een
Sannie67, 50 jaar · Nijkerk
leuke, vlotte lange(re) man, beetje stoer (niet te) beetje jongensachtig en natuurlijk de liefste. roken is nog go! baarden