Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste, zolang jij maar jezelf bent. Ik weet op dit moment even niet wat ik nog meer hier moet schrijven, dus hou ik het maar voorlopig op een kort krabbeltje....Groetjes :-)
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarleneD, 54 jaar · Hasselt
Mannen die zich graag laten verwennen door een zelfverzekerde vrouw
Lubel50, 54 jaar · Antwerpen
Volgt
Janette196709, 50 jaar · Turnhout
Ik vraag het jou ook gewoon liever allemaal.
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Woushii1967, 50 jaar · Groningen
Ben jij iemand die het alleen zijn ook niet leuk vind en daarom via deze weg op zoek is naar iemand om gezellig samen mee te kunnen