De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met jou en daar ook werk van maken. Wat denk jij er ervan?
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig en ik hoop die van jou ook. Misschien sta ik binnenkort wel bij jou voor de deur. Leuk idee of niet?
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.