Ik ben blij dat jij op mijn pagina terecht ben gekomen. Ik hoop wat jij ziet je goed bevalt, Misschien is dit ook wel wederzijds. Ik wil niet te veel eisen stellen, je kunt niet al te kritisch zijn. Maar ik zoek een beetje van alles. Een leuk persoon, gezellig, spontaan, sociaal en energiek. Je hebt een goed gevoel voor humor en houd van een spannend gesprekje... En hoe dit spannend gesprekje eruit ziet? Dat laat ik geheel aan jouw fantasie over ;)
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.