Pijpen kan je niet lang genoeg duren en je hebt er geen probleem mee dat je eigenlijk door mij gebruikt word om mijn man een hak te zetten. Natuurlijk hoop ik dat je daar geen probleem mee hebt. Heb je dat wel dan gewoon niet reageren. Bevalt het dan kan het wel zijn dat ik je vaak wil hebben. Ik kan namelijk heel moeilijk los laten.
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat ik denk dat dat wel goed komt. Hoe gaan we dit dan aanpakken? Op een hele lekkere manier neem ik aan?
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JustLiz, 51 jaar · Holsbeek
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is.
Djessi1967, 50 jaar · Bleskensgraaf
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt.
Marilynn67, 50 jaar · Rijkevorsel
Jij moet een single heer zijn, ik wil geen 3e wiel zijn en ik wil niemand zijn en/of haar relatie kapot maken. Ik ben op zoek naar
FineTaste0, 54 jaar · Piringen
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
NiceClarissaa, 51 jaar · Amsterdam
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen