Je kijkt verder dan een uiterlijk en wilt gaan voor een relatie. Ik hou van mannen die stevig in het leven staan en niet in een slachtofferrol gaan zitten. Zelf doe ik dat ook niet en ben ik bij tegenslagen een type die haar schouders ergens onder zet.
Je staat open om te trouwen met iemand zoals ik. Dat betekent dat je trouw en begripvol moet zijn, want ik heb nog nooit de kans gehad. Ik hoop echt dat we het goed met elkaar kunnen vinden.
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner of voor een wandeling in de natuur en dat doen wij allemaal met liefde en wie weet waar onze dag dan gaat eindigen? Ik denk persoonlijk dat het geweldig zal zijn!