Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen uitsluiten, ik zie wel wat er op mij af gaat komen.
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet, eerlijk en fatsoenlijk. ik vind hem ook lief en attent.
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.