Jij hebt een hartje vol met liefde, voor een vrouw die je nog niet kent. Vandaag heeft zij de eerste stap gezet opzoek en misschien vind je haar wel... kijk eens goed!! Je wil haar verwennen, beminnen en gezelligheid met haar delen, kijk nu eens goed.... Je hebt haar gevonden!!
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Sheyba, 50 jaar · Drachten
♥ Friesland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen
Momenteel heb ik geen zin in vaste relaties om 't zo maar te zeggen, maar ik chat graag, en zou een man intiemer willen leren kennen zonder er aan gebonden te zijn vindt Het moet gezellig zijn. En misschien kan er iets heel geils gebeuren ;)