Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook!
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marinthe , 50 jaar · Heverlee
Ik ben op zoek naar een serieuze langetermijnrelatie. Ik wil gewoon liefde krijgen van iemand. Iemand vinden zou geweldig
Melanie Bi, 52 jaar · Tiel
Volgt
2212-Betsy, 50 jaar · Oudorp
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Debby67, 50 jaar · Wormer
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan