Een leuke rustige jongen die ook wat van zijn leven probeert te maken. Aan klaplopers heb ik niet veel en heb dan liever niet dat je met mij contact zoekt. Wel een beetje van mijn leeftijd en hopelijk ook een beetje uit mijn omgeving. En verder....dat zien we wel als het zo ver is toch? Ik sta er in ieder geval welk voor open en hopelijk jij ook!
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij erg belangrijk want ik wil geen man met een relatie waarbij ik op de tweede plaats kom.
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat ik denk dat dat wel goed komt. Hoe gaan we dit dan aanpakken? Op een hele lekkere manier neem ik aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
FranNkie, 52 jaar · Medemblik
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin
LekkerLev631119, 53 jaar · Zwolle
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje.
Nokiaatje, 52 jaar · Meppel
Je geen problemen hebt dat ik in een relatie zit, en het toch leuk en spannend vind om mij te gaan leren kennen. En natuurlijk
Happyhattie, 51 jaar · Cothen
Als jij me laat weten waar je zin in hebt dan kunnen we er wel werk van maken. Het mooiste is om daar meteen voor te gaan. Wat zou
HayHay1967, 50 jaar · Melkwezer
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid