Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen uitsluiten, ik zie wel wat er op mij af gaat komen.
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er nog niet zijn, denk ik dan. Jij hebt wel wat plekjes die een zuig en stofbeurt kunnen gebruiken, en zelf kan jij er ook wat van.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.
HolyMaria, 52 jaar · Amersfoort
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
LeentjeSiSingle, 53 jaar · Hasselt
eerlijk en betrouwbaar
Mika67, 50 jaar · Amsterdam
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van