Ik wil plezier hebben met een man die makkelijk in de omgang is, die leuk is en veel praat, ik hou niet van een saaie man die verlegen is en niet zoveel praat. Ik hoop dat ik snel een bericht ontvang!
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste, zolang jij maar jezelf bent. Ik weet op dit moment even niet wat ik nog meer hier moet schrijven, dus hou ik het maar voorlopig op een kort krabbeltje....Groetjes :-)
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten. Het geeft voor mij niets of je wel of geen relatie heb want het gaat toch alleen om de sex. Kun je op regelmatige basis afspreken dan ben je mij match. Ik heb er nu al zin in!
Ik ben op zoek naar een discrete man die mijn bedpartner wil zijn. Ik wil hier een maatje waarmee ik kan neuken, maar als het niet mogelijk is, zal het geen probleem zijn. Ik wil gewoon mijn wellustige nachten doorbrengen met een ruwe man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Penb, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje
Curtis123, 50 jaar · Elsloo
Ik heb een (open) relatie maar zoek ook andere mannen om ervaringen uit te wisselen zeg maar. Je snapt de hint.
Maria N, 51 jaar · Assen
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg
63Louise, 54 jaar · Ootmarsum
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die
Kansebansje, 50 jaar · Eibergen
Je zult begrijpen dat ik het reuze spannend vind natuurlijk maar ik merk wel dat ik wel echt spannend op een hele leuke manier
Sportylea, 50 jaar · Deurne
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar