Seks is perfect maar ik heb er wel een man voor nodig. Dus laten we de liefde bedrijven en het gewoon doen. Ik wil een man in mijn leven die mij zo gelukkig kan maken.
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er nog niet zijn, denk ik dan. Jij hebt wel wat plekjes die een zuig en stofbeurt kunnen gebruiken, en zelf kan jij er ook wat van.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marilynn67, 50 jaar · Rijkevorsel
Jij moet een single heer zijn, ik wil geen 3e wiel zijn en ik wil niemand zijn en/of haar relatie kapot maken. Ik ben op zoek naar
Martine1966, 51 jaar · Slijk Ewijk
Hoi leuke mannen, ik zoek een single of gescheiden man of een man die ook weduwnaar is geworden. Iemand waarmee ik kan lachen
JacquelineD, 52 jaar · s-Gravenhage
Ik ben geen kieskeurige vrouw, maar ik heb bepaalde criteria die belangrijk voor me zijn. Voor mij zijn kwaliteiten als vriendelijkheid,
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn.
Germaine060263, 54 jaar · Beringen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een