Ben jij net als ik een echte levensgenieter, kan je van kleine dingen genieten en ben je net als ik geen stilzitter maar een gezellige ondernemer, dan hoop ik dat je snel contact met me opneemt zodat we een leuke band op kunnen bouwen.
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er nog niet zijn, denk ik dan. Jij hebt wel wat plekjes die een zuig en stofbeurt kunnen gebruiken, en zelf kan jij er ook wat van.
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Khaoulaa, 50 jaar · Emmen
Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Daanban19670210, 50 jaar · Delfzijl
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en
GewoonHanneke, 51 jaar · Emmeloord
Gewoon een lieve man bij voorkeur een Nederlandse vent maar een neger mag ook
Coravdbaars, 54 jaar · Delfgauw
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen