Je moet me naar een mooie plek brengen, we kunnen uit eten gaan of gewoon een snack, daarna zouden we de perfecte rustige plek vinden om een vluggertje te hebben! Je moet ook een idee voorstellen!
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten. Het geeft voor mij niets of je wel of geen relatie heb want het gaat toch alleen om de sex. Kun je op regelmatige basis afspreken dan ben je mij match. Ik heb er nu al zin in!
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.