Uiterlijk is niet zo heel belangrijk, vind dat een man iets moet hebben. De ene heeft mooie ogen, de andere een leuke lach. Hygiëne is belangrijk, hou van een man die lekkere geuren gebruikt, dus geen zweetlucht om zich heen draagt. En je moet er genoegen mee nemen dat het misschien maar voor een nacht is, dus geen verwachting op meer en al helemaal niet op een relatie.
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan twijfel niet, en laat gewoon een berichtje achter. Discretie is wel vereist, dat is geen probleem toch?
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dedichtster, 52 jaar · Leuven
Je weet de juiste standjes ook te varieren
Mop1963, 54 jaar · Maarssen
Eerlijke, lieve, liefst niet rokende man die van humor houd
Bie, 51 jaar · Gent
manen zonder foto s krijgen geen REACTIE
Ma-llaya, 52 jaar · Enschede
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal
Bistelzwolle, 51 jaar · Zwolle
Gemisteliefde, 50 jaar · Ronse
Vooral open en warm, een leuke man die ook zijn gevoel durft te tonen en die er gezellig op uit wilt. De rest verneem ik graag