Jij bent net als ik ook een ondernemend persoon en je houdt natuurlijk ook van reizen. Jij ziet ons wel samen op weg of in eerste instantie zie je ons zeker kennis met elkaar maken. Je hebt een goed gevoel voor humor en bent makkelijk in de omgang.
Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen uitsluiten, ik zie wel wat er op mij af gaat komen.
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn koffers komt aanzetten ;) Een man die net als ik het leven veel leuker en fijner vind als er iemand is om dingen mee te delen. Niet iemand die over alles een discussie aangaat, gewoon