Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn koffers komt aanzetten ;) Een man die net als ik het leven veel leuker en fijner vind als er iemand is om dingen mee te delen. Niet iemand die over alles een discussie aangaat, gewoon