Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen kust en nooit wil laten gaan, en vanavond beloof ik dat ik dat voor de eerste keer niet zal doen.
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.