Een leuke eerlijke en spontane persoon. Iemand die dagelijks wel wat meemaakt en dat wij alles erover kunnen delen. Want het lijkt mij vervelend als het gesprek stuk loopt, hoe gaat het dan in het echt? Nou ik ben benieuwd!
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral van de shows en koop eigenlijk niet veel. Een uitdagend pakje doe ik wel eens. Heb jij ook uitdagende kleding? Dan wil ik die wel eens zien bij jou.
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden wil zijn. intimiteit met een dame belangrijk vind.