Je mag met me doen wat je wilt, zolang je het maar goed doet en lekker natuurlijk, de rest maakt me niet zoveel uit. Wat ik nog nooit heb gedaan is anaal neuken dus dat wil ik wel heel graag een keertje proberen. En ook goed leren hoe ik het beste kan pijpen, maar jij weet me dat zeker weten haarfijn uit te leggen of n iet soms?
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat ik denk dat dat wel goed komt. Hoe gaan we dit dan aanpakken? Op een hele lekkere manier neem ik aan?
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.